קיבלת דוח תנועה בחו"ל? אל תסתבך!

כייף לשכור רכב ולטייל באירופה אבל ממש לא מומלץ להסתבך עם חוקי התנועה שם. עונת הנסיעות כמעט הסתיימה אך עבור אלפי ישראלים שקיבלו הודעה מחברת ההשכרה על דוח תנועה שהם נדרשים לשלם בהקדם התחילה סאגה בירוקרטית לא נעימה כלל. בדיוק אל המשבצת הזו נכנס מיזם חדש, עמוד תשלום בשם Pay ticket, המציע פתרון פשוט וזול להתמודדות עם קשיי התשלום.

פתרון פשוט וזול לתשלום דוח מהירות וחנייה מחו
פייטיקט - עכשיו יש פתרון פשוט וזול לתשלום דוח מהירות וחנייה מחו"ל

קיבלת דוח תנועה בחול? אתה לא לבד, למעלה מ- 20 אלף ישראלים מקבלים דוחות תנועה בחו"ל בכל שנה. במקרים רבים הרכבים מצולמים והודעה על הקנס נשלחת הרבה אחרי שכבר הסתיימה החופשה.

עונת הקיץ אומנם הסתימה ועמה טירוף הנסיעות. אך עבור רבבות ישראלים שיצאו לחו"ל ושכרו רכב התחילה הרפתקה חדשה לחלוטין – כזו שככול הנראה הם היו מעדיפים לוותר עליה. תשלום דוח התנועה בישראל מלווה בכאב ראש לא קטן ובעלויות נלוות לא מבוטלות. לא ברור כיצד ניתן לשלם וגם להגיע לבנק או לדואר זו טרחה הגוזלת זמן רב, לא פחות מעצבן זו הדרישה לשלם בנוסף לדוח עוד עמלת שירות גבוהה במיוחד בין 25-40 יורו!

אירופה ידועה בהקפדה היתרה על מהירות, אכיפת תמרורים ובמגבלות הרבים המוטלים על כניסת כלי רכב לערים ולאתרים היסטוריים. השוטרים במקומות אלה אינם סלחנים והכבישים מרושתים מכל עבר במצלמות רבות המתעדות כל עבירת תנועה. בניגוד לישראל, באירופה  נותנים דוחות גם על נסיעה של קילומטרים בודדים מעל המותר.

אפשר להתעלם?

קודם כל בשום אופן לא מתעלמים, שלמו מיד. אל תחשבו שאם אתם תיירים הנמצאים בחו"ל אף אחד לא ידע מי אתם, ואתם יכולים לשכוח מהדוח. המדינות לא שוכחות. יש להן גם זיכרון ארוך וגם זרוע ארוכה. דוחות תנועה עלולים לרדוף אחריכם, מלבד תשלומים מנופחים על חריגה ממועד התשלום, במקרים קיצונים אתם עלולים אף להיות מעוכבים בביקורכם הבא בנמל התעופה עד להסדרת התשלום.

איך משלמים דוח תנועה מחו"ל?

בדיוק אל המשבצת הזו נכנסה חברת Moneynet הפועלת בתחום שירותי המטבע בארץ כבר משנת 2003. החברה מפעילה פלטפורמה ייעודית  לתשלום דוחות תנועה בשם pay ticket. כל נושא הטיפול בתשלום הדו"ח עובד לטיפולם בצורה קלה ומהירה ללא צורך בביורוקרטיה מיותרת. כל שנדרש הוא להעלות צילום של הדוח אל עמוד התשלום ומילוי פרטים בסיסים בעברית. אישור על קבלת התשלום נשלח באופן מידי, אישור נוסף על סיום הטיפול והשארת כאב הראש מאחוריכם נשלח גם כן.

עלות השירות 45 שקלים בלבד ללא קשר לגובה הדוח, כמות הדוחות המשולמים וללא כל עמלות נלוות נוספות.

לתשלום דו"ח באתר פייטיקט: http://payticket.co.il

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן